GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Кордон готується до зими
Бійці прибули захищати наш кордон з Тернополя, і кажуть, що херсонці дуже патріотичні і чуйні, що служиться їм тут як вдома. Фото Олександра Корнякова
Бійці прибули захищати наш кордон з Тернополя, і кажуть, що херсонці дуже патріотичні і чуйні, що служиться їм тут як вдома.

Гроза, злива і штормовий вітер, які обрушилися на нашу область у позаминулі вихідні, наробили чимало лиха не тільки в населених пунктах, але й у степу, на прикордонних заставах. Багато наметів, де живуть бійці, які охороняють кордон в Генічеському районі, просто знесло. А ті, що вціліли, водою залило по коліно.

“"Тимчасове божевілля стихії" вчергове "оголило" проблеми нашої армії, що охороняє південні рубежі. Ночі вже стали прохолодними, морози не за горами, а бійці продовжують жити в польових умовах, в буквальному сенсі цього слова. Хоча вже всім, напевно, ясно, що кордон з Кримом просто так не "зникне" найближчим часом. Тому командири звернулися до облдержадміністрації: настав час вже "якось і десь" розквартировувати солдат на зиму.

Фото Олександра Корнякова

З деякими військовими підрозділами цю проблему обласному керівництву вдалося вирішити разом з місцевими адміністраціями - підібрали для бійців колишні гуртожитки, адміністративні, санаторні корпуси. Але в селі Салькове, наприклад, підходящих будівель не виявилося. Виручила дирекція Дніпровської залізниці.

Залізничники пообіцяли виділити для військових три плацкартних вагони у якості житла і вагон-ресторан, який переобладнують під їдальню. У минулу суботу, 27 вересня, керівництво Херсонської обладміністрації на чолі з Андрієм Путіловим відвідало Генічеський район, щоб переконатися - підготовка зимових місць дислокації військовослужбовців йде повним ходом.

Незважаючи на вихідний день, у селі Новоолексіївка військові продовжували роботу - закінчували косметичний ремонт колишнього адміністративного будинку. Печі вже повністю відновили, запаслися дровами, вугіллям. Крім того, сільрада віддала військовим ще одне приміщення - під їдальню, яка теж буде опалюватися.

Обіцяні залізничниками вагони також вже пригнали бійцям, що охороняють кордон в Сальковому. Звичайно, умови для життя все одно залишаються спартанськими, але все ж краще, ніж ночувати під відкритим небом. Тим більше, що опалення теж передбачено. Ще бійцям обіцяють змінну білизну, миючі засоби. Також Дніпровська залізниця виділяє стільки шпал, що вистачить для будівництва надійних захисних споруд на всіх рубежах Генічеського району.

А солдати жартують, що вагон навіть зручніше - при зміні дислокації можна в інше місце швидко переїхати "разом з домом", і не треба буде заново облаштовуватися.

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.