GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Льоня Сіренко назбирав на берці
Льоня Сіренко назбирав на берці Фото Олександра Крупиці

Дуже важко доводиться нашим героям, які беруть участь в боях в зоні АТО на Донеччині та Луганщині. Вони ведуть важкі бої. Бракує екіпіровки, спорядження. Це розуміють не тільки дорослі, а й діти, які намагаються допомогти нашим воїнам зі своїх дитячих заощаджень.

Так, учень 4 "В" класу Херсонської гімназії №1 Леонід Сіренко вирішив зі своїх грошей, зібраних на день народження, купити берці для бійця АТО. Він виділив 290 гривень і разом з бабусею Валентиною Леонідівною зробив покупку в херсонському магазині, а потім передав берці волонтерам, щоб вони доставили їх в зону АТО.
- Я ще маленький і сам не можу брати участь у цій війні. Тому за підтримки бабусі, яка вже не раз надавала допомогу нашим солдатам, вирішив купити, як я говорю, "шльопки" нашому солдатові. Нехай йому легко воюється. Мені грошей не шкода. Я їх ще накоплю і мрію придбати бронежилет. Хочу побажати йому і всім нашим українським воїнам, щоб вони не отримали поранень і після перемоги неушкодженими повернулися додому. А я коли виросту, хочу стати поліцейським, щоб в Херсоні був завжди порядок.


Ось такі прекрасні діти ростуть в нашій Україні. Це наше прекрасне майбутнє. Пишаємося ними.

Переклад з російської Ольги Жукової, ІРЦ "Правовий Простір"

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.