GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Херсонські військові будуть менше платити за комунальні послуги

В Херсонській області розглядатиметься можливість соціального захисту військовослужбовців у частині оплати житлово-комунальних послуг.

З метою забезпечення соціального захисту військовослужбовців, призваних у Збройні Сили України, у зв'язку з мобілізацією відповідно до Указів Президента України від 17 березня 2014 № 303/2014, від 6 травня 2014 № 454/2014, від 21 липня 2014 № 607 / 2014 та учасників антитерористичної операції, управлінням житлово-комунального господарства підготовлено доручення голови обласної державної адміністрації від 20 серпня 2014 № 154-д «Про прийняття заходів щодо часткового звільнення або надання пільг військовослужбовцям на житлово-комунальні послуги».

Головам районних державних адміністрацій, міським головам міст обласного значення, доручено підняти питання перед місцевими радами про виділення з відповідних бюджетів кошти та спрямувати їх на часткове звільнення або надання пільг на житлово-комунальні послуги військовослужбовцям (членам їх сімей), відповідно до отриманих із військових комісаріатів списків.

Крім того, дано завдання забезпечити розробку та затвердити в установленому порядку місцеві комплексні програми щодо соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, передбачивши часткове звільнення або надання пільг на житлово-комунальні послуги.

Виконання даного доручення контролюватиметься управлінням житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації та департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.