GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Літня школа з юридичної освіти-2018: набір слухачів
  • Written by Асоціація юридичних клінік України
  • 0 comments

Асоціація юридичних клінік України (АЮКУ) за сприяння Української Фундації Правової допомоги (УФПД) та за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує набір слухачів на навчання у літній школі з юридичної клінічної освіти, яка відбудеться з 5 по 8 липня 2018 року.

Для участі у літній школі буде відібрано на конкурсних засадах 22 учасники  –керівники / викладачі-куратори юридичних клінік ВНЗ України(по одному учаснику від ВНЗ). Для участі у конкурсі просимо заповнити реєстраційну Google-форму до31 травняза наступним посиланням:

https://goo.gl/forms/SiUbb3ybLpdfBZup2

Організатори подбають про те, щоб у період початку літніх відпусток приємно було поєднувати навчання з відпочинком. Тому школа відбудеться в одному із мальовничих куточків України.

Учасники забезпечуються проживанням та харчуванням на весь час проведення заходу (4 доби, з них за проживання оплачується 3 доби). Крім того, буде відшкодована вартість проїзду залізничним чи автобусним транспортом.

Уся необхідна логістична інформація буде повідомлена відібраним учасникам літньої школи до 5 червня. Організатори не беруть на себе обов’язок пояснювати причину відмови в участі у нашому заході.

З усіх організаційних питань звертайтесь до:

Юлії Матвєєвої – представник АЮКУ – тел. 050-683-49-94;

Шейлат Афолабі – представник УФПД – тел. 066-044-32-23.

Школа організовується в рамках реалізації проекту “Розвиток інституційної спроможності Асоціації / мережі юридичних клінік України, який здійснюється у партнерстві з ВБО “Українська фундація правової допомоги”, за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.