GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
У Херсоні та Миколаєві відбудуться тренінги для грантерів
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

На навчанні учасникам допоможуть розібратись в бюджетному процесі місцевого рівня та підготувати якісну заявку на грантовий конкурс.

Потенційних грантерів з Херсонщини та Миколаївщини запрошують взяти участь у тренінгу «Організація діяльності місцевих демократичних груп по демократизації бюджетного процесу. Методи контролю місцевих бюджетів», повідомляє організатор, координатор Херсонської обласної організації Комітету виборців України Василь Касьянов

Навчання відбудуться:
 
25-27 жовтня - у Херсоні (для учасників з Херсонської області)
1-3 листопада - у Миколаєві (для учасників з Миколаївської області)
 
Організатори обіцяють, що на заході учасникам допоможуть розібратися в бюджетному процесі місцевого рівня та підготувати якісну заявку на грантовий конкурс.
Іногороднім учасникам компенсується проживання, проїзд (автобус, поїзд не вище класу купе). 
Як зазначають організатори, всі учасники забезпечуються харчуванням та унікальними роздатковими матеріалами. Кількість учасників обмежена.

Щоб взяти участь у тренінгу - заповніть анкету, яка знаходиться у прикріпленому до матеріалу файлі та надішліть до 23 жовтня на електронну пошту This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. та This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (для учасників з Херсонщини), This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (для учасників з Миколаївщини). 

Якщо охочих взяти участь у тренінгах буде більше, ніж передбачено проектом, організатори надаватимуть перевагу тим учасникам, які раніше надіслали анкету. 
 
Організатори:
Касьянов Василь, 050-939-67-92
Бахматова Галина 050-605-63-16 
 
Детальніше: http://frgn.mk.ua/?page_id=1192

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.