GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Створено центр, що допомагає працевлаштуватися учасникам АТО
Створено центр, що допомагає працевлаштуватися учасникам АТО Фото: Google

У Києві розпочав роботу Центр практичної допомоги захисникам України AXIOS, що безоплатно допомагає учасникам АТО знайти роботу, підвищити кваліфікацію або ж перекваліфікуватися, повідомляє Всеукраїнський інформаційний центр допомоги учасникам АТО.

Центр також надає бійцям юридичні та психологічні консультації. Усі послуги для учасників АТО безоплатні.

У Центрі повідомляють, що окрім бійців допомагають і їхнім дружинам та дітям, а також "усім іншим, хто активно сприяв та сприяє мирному небу над нашими головами своєю працею на фронті та в тилу: волонтерам, медикам, журналістам, державним працівникам, тощо". Безоплатну допомогу в організації також нададуть і тим, хто втратив на війні рідних людей. За інформацією організації, серед працівників Центру є учасники АТО.

У Центрі допоможуть бійцям підвищити кваліфікацію або перекваліфікуватися, попрацювати над резюме, підготуватися до співбесіди.

"Наш професійний фахівець з персоналу зорієнтує на ринку праці, допоможе у підготовці резюме та порадить, як обрати найкращий з можливих варіантів працевлаштування. Якщо вас цікавить дистанційна робота, ми запропонуємо часткову зайнятість (IT-супровід, графічний дизайн, послуги бухгалтера тощо)", - йдеться у повідомленні Центру.

Окрім того, Центр закликає громадські організації, об'єднання та меценатів відкривати подібні центри у інших містах України.

"Ми вже виклали  у відкритий доступ алгоритм роботи  Центру Axios, де від «а» до «я» розписані усі аспекти та методологія нашої  роботи (документ постійно доповнюється та оновлюється,  тож  він може стати чудовим  порадником та моделлю для створення відповідної  установи)”, - повідомляють у Центрі.

Більш детально про послуги Центру читайте на сайті організації.

  • Ініціатором створення Центру став український бізнесмен і меценат Андрій Мацола. Одна з головних завдань Центру — працевлаштувати колишніх бійців.

    Leave a comment

    Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.