GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Збори Мережі правового розвитку: нова голова правління і нові знання з управління проектами
  • Written by Олександра Єрмолаєва, ІРЦ "Правовий Простір"
  • Published in  Події
  • 0 comments
Збори Мережі правового розвитку: нова голова правління і нові знання з управління проектами Фото: Мережа правового розвитку

Правозахисники навчалися керувати проектами по-новому, обирали голову правління Мережі правового розвитку та приймали до своїх лав нового учасника на загальних зборах, що відбулися 10-11 жовтня у Чернігові. Також було ще чимало цікавого та корисного на цьому заході. Що саме - читайте у матеріалі ІРЦ "Правовий Простір".

Новою керівницею Мережі правового розвитку стала Наталя Бімбірайте

Одним з найперших питань, які розглянули учасники зборів - це призначення нової голови ГС "Мережа правового розвитку". Громадська спілка була створена у 2015 році. Протягом двох років її очолювала Олена Матвійчук. Правозахисниця прийняла рішення залишити посаду. Зараз вона є членкинею Правління Мережі. На зборах представники організацій-членів Мережі одноголосно вибрали нову голову - директорку ІРЦ «Правовий Простір» Наталю Бімбірайте.

4merega

Членкиня Мережі правового розвитку Олена Матвійчук (зліва), регіональний координатор по Східному регіону Роман Лихачов, новообрана керівниця Мережі Наталя Бімбірайте. Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір". Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір"

До Мережі правового розвитку долучився новий учасник - ГО «Північна правозахисна група»

Учасники зборів проголосували за включення до складу Мережі правового розвитку ГО «Північну правозахисну групу». Ця громадська організація знаходиться в Сумах. Новий Офіс Мережі планує надавати безоплатну правову допомогу мешканцям міста Суми та Сумської області. Нагадаємо, що на Сумщині вже працює один Офіс Мережі, який знаходиться у місті Тростянець на базі ГО "Центр правової інформації та консультації "Право". Відтепер до складу Мережі входить 24 громадські організації з 14 областей України. Новий Офіс планують відкрити вже у листопаді.

2merega

Виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко, регіональна координаторка Мережі по Північному регіону Наталія Кулікова та керівник ГО "Північна правозахисна група" Володимир Виноградов. Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір".

1poltenko jevgen

Виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко доповідає про Стан реалізації Операційного та Фінансового планів на 2017 рік. Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір".

Літній моніторинг: офіси працюватимуть над "помилками"

У липні-серпні 2017 року проводився моніторинг Офісів Мережі правового розвитку. Була створена спеціальна моніторингова група, до складу якої увійшли члени Правління Мережі та регіональний координатор (для кожного регіону свій). Перевірку Офісів проводили з метою дізнатися про їхні недоліки та успіхи у роботі. У громадських організацій-членів Мережі є чому повчитися. І це підтвердили учасники моніторингової групи. Завдяки правозахисникам реалізуються цікаві та корисні проекти, які можна впроваджувати у будь-якій громаді. ІРЦ “Правовий Простір” знайомив читачів з п’ятьма такими ініціативами.

Результатами моніторингу та рекомендаціями для Офісів поділилися виконавчий директор Мережі Євген Полтенко та регіональні координатори Елла Петренко (Південний регіон), Марина Лисич (Центральний регіон), Вікторія Ільчишена (Західний регіон), Надія Кулікова (Північний регіон), Роман Лихачов (Східний регіон). Разом учасники обговорили виявлені під час моніторингу недоліки у роботі та рекомендації щодо їх усунення.

- Моніторингові візити, які відбувалися цього літа в офісах Мережі правового розвитку, по своїй суті не є перевірками. Це швидше допомога організації оцінити власну спроможність станом на зараз. Знову ж, через самоусвідомлення виявлених при цьому недоліків самостійно визначити напрям їх усунення, - розповів ІРЦ “Правовий Простір” Євген Полтенко, виконавчий директор Мережі правового розвитку. - Моніторингові групи, які складаються з регіональних координаторів та експертів Мережі, лише допомагають у цьому організаціям порадами та рекомендаціями.

Майстер-клас з застосування проектної платформи Worksection

Нові технології не стоять на місці і допомагають спростити життя не лише громадським, але й бізнес-організаціям. На зборах учасники практикувалися у застосуванні проектної платформи Worksection, завдяки якій наразі Офіси Мережі організовують свою спільну роботу. З допомогою платформи можна ставити задачі, створювати проекти, назначати відповідальних за їх виконання та контролювати цей процес. Майстер-клас з користування платформою Скайпом для членів Мережі провела Євгенія Гавриш, керівник відділу технічної підтримки і супроводу клієнтів Worksection. Спробувати організувати свою роботу з допомогою цієї платформи може кожен – 2 проекти з 5-ма користувачами можна запустити безоплатно. Є й платні пакети послуг – тут вже є можливість надавати користувачам різні рівні доступу, таймер для виконання задач тощо. Коротку інструкцію щодо використання можна подивитися за посиланням.

1finzvit

Ольга Саух, фінансовий менеджер-бухгалтер Мережі, Скайпом роз'яснила учасникам зборів деталі заповнення фінансового звіту. Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір".

Окрім вищезазначених аспектів учасники розглядали й інші не менш важливі для Мережі питання: доопрацювання Стандартів Мережі, комунікаційну стратегію громадської спілки, фінансову звітність, плани навчальних заходів тощо.

Більше фото - у галереї до статті. 

Фото: Олександра Єрмолаєва/ІРЦ "Правовий Простір".

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про  діяльність мережі,  засади та принципи роботи читайте на сайті  «Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.