Logo
Print this page
На Сумщині відкриється Офіс Мережі правового розвитку з надання безоплатної правової допомоги
Володимир Виноградов, голова ГО "Північна правозахисна група" Фото: ІРЦ "Правовий Простір"
Володимир Виноградов, голова ГО "Північна правозахисна група"

В Сумах на базі громадської організації "Північна правозахисна група" невдовзі відкриється Офіс Мережі правового розвитку (МПР) з надання безоплатної правової допомоги. За включення нового члена до Мережі проголосували учасники загальних зборів громадської спілки, які відбулися 10-11 жовтня у Чернігові. Тож, тепер до складу МПР входить 24 громадські організації. Орієнтовно Офіс почне свою повноцінну роботу з листопада 2017 року.

Юристи Сумського Офісу Мережі будуть надавати безоплатну правову допомогу мешканцям Сум та Сумської області.

Як прокоментував ІРЦ "Правовий Простір" виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко, повноцінно Офіс запрацює орієнтовно з листопаду.

- Кілька тижнів ще буде йти адаптація. Ми працюємо над тим, щоб виконати інтерграційний план і запустити Офіс відповідно до стандартів Мережі правового розвитку, - говорить Євген Полтенко.

Як зазначає керівник Північної правозахисної групи Володимир Виноградов, громадська організація була створена переселенцями та тими, хто опікається їхніми проблемами. Зараз окрім ВПО правники групи надають юридичну допомогу учасникам АТО та соціально не захищеним верствами населення. Група успішно співпрацює з територіальними громадами Сумської області, а також з громадськими організаціями.

1merega

На фото: виконавчий директор Мережі правового розвитку Євген Полтенко, регіональна координаторка Мережі по Північному регіону Наталія Кулікова та керівник ГО "Північна правозахисна група" Володимир Виноградов

Фото: ІРЦ "Правовий Простір"

Деякі організації-члени Мережі вже співпрацювали з Північною правозахисною групою у різних проектах та на загальних зборах зазначали, що діяльність ГО доволі успішна. Завдяки правникам Північної правозахисної групи було виграно кілька показових справ щодо внутрішньо переміщених осіб. Юристи групи регулярно пропонують правки до законодавства щодо переселенців, учасників АТО.

Як зазначається на сторінці Північної правозахисної групи у Фейсбук, наразі, в рамках проекту «Вільні та чесні місцеві вибори», юристи ГО також безоплатно консультують учасників виборчого процесу: виборців, членів виборчих комісій, кандидатів. Вибори відбудуться 29 жовтня.

На постійній основі у громадській організації працює 4 співробітники. Окрім цього до роботи залучені волонтери.

Як зв’язатися з ГО "Північна правозахисна група":

  • електронною поштою, написавши своє питання на e-mail організації: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • написавши своє питання в повідомленні на сторінці організації у Facebook.
  • телефоном за номерами: +380959391111, +380959311110.
  • завітавши безпосередньо до приймальні ГО "Північна правозахисна група" за адресою: м. Суми, вул. Бєлінського, буд. 2, оф. 4. Бажано попередньо повідомити про свій візит телефоном.
P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду «Відродження».

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.