GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Мережу правового розвитку очолила Наталя Бімбірайте
  • Written by Олександра Єрмолаєва, ІРЦ "Правовий Простір"
  • Published in  Події
  • 0 comments
Наталя Бібмірайте (друга праворуч) із колегами на зборах Мережі. Фото: ІРЦ "Правовий Простір"
Наталя Бібмірайте (друга праворуч) із колегами на зборах Мережі.

Директорку громадської організації ІРЦ «Правовий Простір» Наталю Бімбірайте обрали головою правління Мережі правового розвитку.

10 жовтня на загальних зборах Мережі правового розвитку у Чернігові зустрілися представники 22 громадських організацій-членів цієї громадської спілки. Серед питань, які розглядали на заході, було обрання нового голови правління Мережі правового розвитку.

Протягом 2 років головою правління громадської спілки була Олена Матвійчук, яка за власним бажанням вирішила залишити цю посаду.

Одноголосно учасники зібрання вибрали головою правління директорку ГО ІРЦ «Правовий Простір» Наталю Бімбірайте.

- Вирішила висунути свою кандидатуру на цю посаду, бо останні багато років моє життя і є тим, чим ми займаємося… Мережа правового розвитку має стати найпотужнішою в Україні мережею, яка займається правовою допомогою, правопросвітою, розвитком громад. Моє головне завдання - об'єднати всі організації-учасниці Мережі. Нам потрібно розвивати кожного члена Мережі, займатися фондрейсінгом. Від голови правління залежить клімат у всій організації. Він має бути прозорим, теплим, - зазначила Наталя Бімбірайте.

Довідка. Бімбірайте Наталя-Дануте Антано

nataliya bimbirayte

Фото: Facebook

Правозахисниця, громадська діячка з 18-річним досвідом організації правозахисних та адвокатських кампаній. Автор та керівник багатьох соціальних проектів. Має досвід з організації культурних заходів, що сприяють зміцненню міждержавних українсько-литовських стосунків.

Вища економічна освіта.

З 2015 р. – керівниця Громадської організації «Інформаційний ресурсний центр «Правовий простір». Портал «Правовий простір» є інформаційною платформою Громадської спілки «Мережа Правового Розвитку», яка складається з 23-х громадських організацій (далі МПР). Основні напрямки діяльності МРП: посилення правових можливостей, захист прав і свобод людини, розвиток громад.

2012 – 2015 рр. – директор з розвитку Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я», редактор веб-сайту «Вгору».

1998 – по 2012 рр. – голова виконавчого комітету Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров’я».

З 2007 року – член Національної Спілки Журналістів України, спеціалізація – журналістські розслідування.

Продюсер циклу документальних фільмів «Нові герої», «Ассоль», «Південний кордон», «Ротація» (2011-2014), «Пляж для англійського лорда» (2000), щотижневого правозахисного тележурналу “Правобережжя” (18 випусків), документальних телефільмів “Прошу захисту”, документального фільму “Нова сім’я”, (1999-2000) .

Пройшла стажування у Pima Community College (Туссон, Аризона, США, 1999); після навчання у кращих фахівців України отримала статус регіональної консультанта з менеджменту НУО (Альянс Партнерства Каунтерпарт, 2000-2001р.). Закінчила Школу прав людини Гельсінського фонду з прав людини (Варшава, Польща, 2002),  2003 – ознайомчий візит до Датського Інституту Прав Людини. Навчальний тур: влаштування демократичних інституцій Польщі різних рівнів та форм власності: місцевого врядування, держструктур, НДО, газет (2004р., PAUCI); стажування за напрямком “Громадянська відповідальність” (Ames, IA (штат Айова), США, Програма “Відкритий світ”/Open World, 2006р.)  Школа газетних менеджерів (EEDC, Polcka Pomoc, ІРРП, 2007). 2012-2013 р. – учасниця програми навчання локальних газет «Три кроки» (проект Східноєвропейського Демократичного Центру (EEDC, Польща, Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne . Програма включала тренінги: «Сучасне редагування газет», «Нова форма інфографіки», «Журналістські фотографії», «Інтернет». 2014 р. – тренінг з цифрової безпеки для медіа-ресурсів (МГО «Інтерньюз-Україна») та випускниця Школи організаційного розвитку (Міжнародний Фонд «Відродження»). 2015 – стажування менеджерів у Польщі та Данії – з прикладами громадських кампаній, реалізованих за участю національних і місцевих ЗМІ. Всі акції сприяли вирішенню певних суспільних проблем або служили стимулом для активізації громадян на користь суспільного блага. Ініціаторами акції були як ЗМІ, так і громадські організації, державні установи та бізнеси (Східноєвропейський Демократичний Центр (EEDC, за підтримки МЗС Польщі та Данії).

Співавторка видань правопросвітницької тематики: навчального посібника “Права людини для “міцних горішків”, брошури “Свободі слова в Херсонській області – юридичну підтримку” (видана ГО “Південь” та Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров’я”) та «На крок попереду» (видана Благодійною організацією “Фонд милосердя та здоров’я”, «ІРЦ Правовий простір» та ГС «Мережа правового розвитку»).

З 2011 року – донині – координатор програм налагодження співпраці між Україною та Литвою у херсонській області.

З березня 2014 року – координатор Координаційного центру допомоги військовим у Херсонській області (на громадських засадах);

З 2015 року – радник Почесного консула Литовської Республіки в Херсонській області Віктора Попова.

З 2016 р. –  голова правління Херсонської міської громадсько організації «Культурний центр Україна – Литва», член правління Української Гельсінської спілки з прав людини та Громадської спілки «Мережа правового розвитку», ГО «Південь».

Нагороди: медаль «За жертовність та любов до України» (2015), медаль «За гідність та патріотизм» (2016), відзнака Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції", вручена на День Незалежності України у 2017 році. 

1nagoroda

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.