GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Гранти для переселенців на початок та відновлення власної справи

Внутрішньо переміщені особи мають можливість почати або ж відновити власний бізнес, отримавши на це грант. «Карітас Маріуполь» продовжує програму «Підтримка підприємців з числа внутрішньо переміщених осіб» та місцевого населення у Донецькій  області. Аби взяти участь у програмі - зареєструйтеся до 15 жовтня, повідомляє Ресурсний Центр "Гурт"

Тож, за вказаною програмою кошти на відновлення або початок своєї справи можуть отримати переселенці, а також жителі території, де діє програма. Це Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський, Нікольський, Мангушський райони (території, підконтрольні Україні).

Суми грантів: 15000, 20000, 25000 гривень.

Заявки на отримання грантів за програмою приймаються: з 1 жовтня по 15 жовтня 2017 року включно.

Надіслані пізніше заявки не розглядатимуться. З авторами відібраних заявок зв’яжуться координатори та проведуть інтерв’ю.

До подання заявок запрошуються особи від 18 до 60 років, які ще не отримували допомогу на відновлення, початок  або розширення власної справи  від «Карітас України» та інших фондів. Участь у конкурсі можуть брати внутрішньо переміщені особи або мешканці зазначених вище районів, які проживають і ведуть там діяльність. Обрана справа не має суперечити чинному законодавству України й не повинна стосуватися продажу алкоголю, сигарет і зброї (в тому числі іграшкової). Заявка може бути подана лише одна на сім’ю.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити форму заявки  https://goo.gl/Z8oVuK і надіслати її на This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Реєстрація на учать у конкурсі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuBlk5n9CtI9bOTHssdAwngs4oAn5uoTP2G6I7Pk-iERqC8w/viewform

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.