GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Правильно оформлені документи – і питання з аліментами вирішилося за 2 тижні

На прийом до Херсонського Офісу Мережі правового розвитку звернулася пані Ольга*, журналістка однієї із місцевих телерадіокомпаній. Попросила надати їй правову допомогу та консультацію з приводу стягнення аліментів на дитину за новими правилами. 

Жінка розповіла, що після розлучення батько дитини перестав виконувати свої батьківські зобов’язання перед дитиною, приймати фінансову учать у її вихованні.

Ольга зазначила, що вже зверталася за правовою допомогою до приватного юриста, який написав їй позовну заяву. Але суд повернув документ, мотивуючи це тим, що справу не належить розглядати саме у цьому суді, оскільки встановити місце реєстрації батька дитини не вдалося.

Пані Ольга попросила юриста Офісу при ІРЦ «Правовий Простір» допомогти правильно оформити документи. Сергій Плахотнюк підготував заяву про видачу судового наказу про стягнення аліментів в розмірі 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, тобто за новими правилами. Заяву мати подала до суду на початку серпня, а вже 15 серпня 2017 року отримала позитивне рішення суду.

Посилання на рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/68288316

*Ім’я змінено з етичних міркувань.

P.S. Офіси Мережі правового розвитку створені та працюють за підтримки  програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного Фонду «Відродження». Детальніше про діяльність мережі, засади та принципи роботи читайте на сайті«Правовий Простір».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Міжнародного фонду "Відродження".

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.