GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

22 вересня у Миколаєві відбудеться тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах». На заході учасниці навчаться виступати на публіці та презентувати власні ідеї. Заявку можна заповнити до 18.00 20 вересня.

Що: Тренінг «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

Де: Готельно-ресторанний комплекс “Миколаїв”, пр. Центральний 107, м. Миколаїв

Коли: 22.09.2017, 10:00-17:30

Як повідомляють організатори, на тренінгу учасниць навчатимуть основам майстерності публічного виступу та презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

"А головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади", - йдеться у повідомленні організаторів тренінгу.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на кінцевій сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами для створення можливостей щодо фінансування відібраних ініціатив.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Зареєструватися на тренінг можна до 18:00 20.09.2017р. Для цього необхідно заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/2JWskUnMUY6L8DMg2

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 20:00 20.09.2017р.

За додатковою інформацією можна звернутись за тел.: +38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).

Довідково. Тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні. Організатор заходу - Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.