GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Мислити критично: у Києві навчать, як "знімати лапшу з вух"
  • Written by LegalSpace
  • 1 comment

5 жовтня у Києві відбудеться лекторій Відкритого Університету Майдану (ВУМ) «Мислити критично – це…?». Спікери лекторію розкажуть, що значить мислити критично, чому так важко набути цих навичок та як позбавитись застарілих шаблонів мислення.

Лекторій ВУМ «Мислити критично – це…?»

"Гірко визнавати, що нам “вішають лапшу на вуха” тільки тому, що ми самі дозволяємо це робити. Шалений потік інформації з різних ЗМІ та Інтернету – це головна «зброя», яку використовують проти нас щодня. Ефективність цієї «зброї» залежить від того, наскільки людина вміє піддавати сумніву отриману інформацію, тобто вміє мислити критично. Саме відсутність навичок критичного мислення у більшості українців грає на руку політикам. Вони успішно маніпулюють суспільною свідомістю, вводять в оману і, зрештою, роблять все на свою користь. Доказом того, що в них це добре виходить, є той стан, в якому зараз знаходиться Україна", - йдеться у повідомленні організаторів заходу.

Учасникам лекторію обіцяють: на зустрічі вони дізнаються, що значить – мислити критично, чому так важко набути цих навичок, як позбавитись застарілих шаблонів мислення.

Спікери лекторію

  • Олексій Карачинський – військовий психолог, психотерапевт, співзасновник «Театру Переселенця», співавтор курсу «Вступ до критичного мислення» на ВУМ online. 
  • Ярослав Юрчишин – громадський діяч, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, виконавчий директор Transparency International Ukraine, співголова Ради коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

За інформацією організаторів, публічний лекторій проводиться з метою підтримки ВУМ. Розмір внеску: до 25 вересня включно – від 200 грн., з 26 вересня – від 250 грн. Реєстрація після оплати за посиланням.

Місце проведення: Громадянська платформа НОВА КРАЇНА, Київ, вул. Станіславського, 3 (Увага! Місце проведення може бути змінено. Слідкуйте за новинами на сайті організатора).

Приєднуйтесь до події на Facebook, щоб бути в курсі новин.

1 comment

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.