GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
У Львові переселенцям розкажуть, як стати лідером
У Львові переселенцям розкажуть, як стати лідером Фото: Google

У Львові з 26 по 28 жовтня для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) відбудеться триденний семінар з лідерства за проектом «Містки громадської активності». Заявки на участь приймаються до 25 вересня включно, повідомляє Ресурсний Центр "Гурт".

Учасники семінару з лідерства зможуть:

 • удосконалити власні лідерські та професійні навички, необхідні для усвідомленої участі громадян і громадського лідерства;
 • отримати додаткові інструменти реалізації власних ініціатив у нових громадах;
 • отримати консультативну підтримку власних ідей та ініціатив щодо розвитку бізнесу, соціального лідерства та місцевих громад;
 • вирішувати нагальні проблеми свої особисті та своїх громад;
 • створити онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з різних міст і адміністративних центрів Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Харківської областей та контрольованих Україною територій Донецької та Луганської областей, які вже налагодили стосунки з місцевими громадськими організаціями та ініціативними групами і готові активно впроваджувати стратегії змін у нових громадах.

Кого шукають для участі у семінарі

Людей, які хочуть розвивати власні ініціативи/проекти, спрямовані на сприяння інтеграції переселенців з місцевими громадами і створення для них соціально-економічних перспектив.

Що пропонують учасникам

 • Участь у семінарі з лідерства, де досвідчені тренери - українські та польські - будуть аналізувати знання та навички лідера, а також можливості їх практичного використання.
 • Індивідуальні консультації з тренерами щодо проектів, які Ви хочете здійснювати (2-3 зустрічі он-лайн).
 • Додатково – участь в Програмі національних обмінів.

Що очікують від учасників організатори

 • Активну участь у семінарі.
 • Ефективну роботу з тренерами.
 • Розробку своїх проектів і підготовку портфоліо про свої успіхи, недоліки, враження, досвід і поради.

Організатори обіцяють, що учасники семінару отримають знання, навички та практичний досвід.

"...Ми маємо бути на зв’язку не 3 дні, а 3 місяці - вчитися, співпрацювати, розробляти ідеї та отримувати нові можливості", - йдеться у повідомленні.

Проекти, які учасники мають впровадити під час спільної роботи, можуть бути великими або малими, вже діючими або на початковому етапі.

"Найголовніше - ми хочемо допомогти вам в організації та інтеграції вашої місцевої спільноти. Тільки вам вирішувати - чого вам не вистачає, або що потрібно змінити у громаді", - заявляють організатори семінару.

Семінар відбудеться у м.Львів з 26 по 28 жовтня 2017 року.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в семінарі. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Робоча мова семінару – українська та російська.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму - до 25 вересня 2017 року.

Умовою та результатом участі у семінарі є подання власного онлайн-портфоліо успішних прикладів лідерства та самоорганізації до 1 лютого 2018 р.

За консультаціями звертайтеся до Виконавчого офісу Української бібліотечної асоціації: (044) 383-14-32, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..">This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Відібраних учасників буде повідомлено до 5 жовтня 2017 року. 

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. Проект «Містки громадської активності» фінансується Європейським Союзом, а впроваджується Українською бібліотечною асоціацією у партнерстві з ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів), Благодійним фондом «Помагаєм» (Дніпро) та Фондом розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.