GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 12:54 PM EET, Dec 14, 2020
Дистанційний курс "Громадські помічники Феміди"
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Студентів юридичних вищих навчальних закладів, юристів, адвокатів, журналістів і громадських діячів запрошують на дистанційний курс "Громадські помічники Феміди".

За допомогою дистанційної навчальної програми учасники курсу зможуть дослідити 20 історій засуджених до довічного позбавлення волі за судовими рішеннями, що викликають сумнів.

Учасники курсу в межах програми під керівництвом адвокатів зможуть:

  • скласти 20 аналітичних довідок щодо порушення прав людини,
  • зафіксувати приклади порушень матеріального і процесуального права під час досудового, судового слідства, перегляду справ в рамках оскарження вироку в апеляційному, касаційному порядку.

Як зразок аналітичної довідки буде використаний висновок, зроблений адвокатом УГСПЛ Оленою Сапожніковою у справі засудженого до довічного позбавлення волі Олександра Рафальського

Під керівництвом адвокатів буде надана можливість використання національних та міжнародних способів захисту, ініціювання перегляду справ за нововиявленими обставинами.

Учасники Курсу зможуть відвідувати судові засідання, фіксувати порушення прав людини, складати звіти щодо порушень, які в подальшому зможуть спрямувати до компетентних органів судової влади.

Для участі в Курсі потрібно до 18:00 години 01 жовтня 2017 року заповнити анкету за цим посиланням.  

Після 1 жовтня 2017 року відбудеться відбір учасників і формування груп, а також загальна зустріч в офісі Омбудсмена. Отримання завдань учасниками груп та встановлення строків на виконання. 

За додатковою інформацією звертатися до Андрія ДіденкаThis email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_blank">

Курс "Громадські помічники Феміди" організовується Харківською правозахисною групою спільно з УГСПЛ за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за інформаційної підтримки "Радіо Свобода", "Магнолія ТВ", Центру інформації про права людини, Інформаційного агентства та ГО "Поряд з вами".

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.