GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Стажування у Польщі для молоді
  • Written by LegalSpace
  • 0 comments

Українську молодь запрошують на стажування до Польщі в рамках проекту «Молодий громадянин – досвідчений підприємець, повідомляє Ресурсний Центр "Гурт". Польсько-українські ідеї для сільських територій». Стажування відбудеться 2-8 жовтня. Заявки приймаються до 10 вересня включно. Кількість місць обмежена. Поспішіть.

У рамках проекту планується:

  • поїздка молоді віком від 16 до 25 років до агротуристичних господарств Малопольського воєводства,
  • підготовка галузевих матеріалів у електронній формі з розміщенням на навчальній платформі Moodle, яка надасть можливість отримувати нові профільні знання on-line усім, хто забажає.

Кожна зустріч передбачає отримання конкретних знань та практичного досвіду у сфері сільського туризму, повідомляють організатори.

Тематика проекту: організація та маркетинг сільського туризму, пошук зовнішніх джерел фінансування агротуристичної діяльності, правове поле галузі, значення громадських організацій у розвитку сільського туризму, неформальне навчання агротуристичного бізнесу (методи самовдосконалення і джерела know-how).

Витрати: Всі витрати зі Львова покриваються організатором проекту, учасник вносить лише організаційний внесок.

Кінцевий термін подання анкет: 10 вересня 2017 року (включно)

Анкету надсилайте за адресою:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Назар Кудла)

Кількість учасників проекту обмежена, тому про намір взяти участь у заході організатори просять повідомити якнайшвидше.

Якщо ваша участь у проекті буде підтверджена - вам надішлють лист на вказаний у анкеті е-меіл.

Анкета - у прикріпленому до матеріала файлі.

Довідково. Проект «Молодий громадянин – досвідчений підприємець. Польсько-українські ідеї для сільських територій» реалізується за сприяння «Польсько-Української ради обміну молоддю» за ініціативи Гуральського агротуристичного товариства (Польща) та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.