GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
Акція про жінок #РозкажиСвоюІсторію
  • Written by Ресурсний Центр "ГУРТ"
  • 0 comments

НУО «Сучасна жінка» в рамках адвокаційної кампанії «Я жінка, і я хочу працювати», яка реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд», розпочинає акцію «Розкажи свою історію».

Однією з найактуальніших проблем сьогодення є зайнятість населення, а для жінок, які мають малолітніх дітей і жінок середнього та старшого віку  ̶  це проблема в квадраті. Дискримінація жінок на ринку праці має негативні наслідки для всієї економіки країни.  Досить часто жінки стикаються з такими висловами роботодавців:  візьмемо на роботу жінку не старше 35 років, якщо ваша дитина захворіє, хто за вас буде працювати…

Шановні жінки, якщо у вашому житті були випадки дискримінації, розкажіть свою історію  ̶  поділіться своїми переживаннями, проблемами та перемогами. Можливо, саме ваш досвід допоможе іншим жінкам уникнути таких ситуацій та досягти успіху. Не залишайтесь на самоті зі своїми проблемами.  Разом  ̶  ми сильніші!

Саме тому НГО “Сучасна жінка” в рамках адвокаційної компанії  “Я жінка, і я хочу працювати”, яка реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український Жіночий Фонд», розпочинає акцію «Розкажи свою історію», мета якої  ̶  викриття випадків дискримінації жінок на ринку праці та висвітлення  історій про  жінок, які досягли успіху в бізнесі та кар’єрі. 

Організатори акції пропонують разом розібратись в таких питаннях:

  • виявити реальні  причини дискримінації жінок на ринку праці в Україні;
  • дізнатись, як жінки європейських країн захищають своє право на працю;
  • дослідити, як місцева громада може підтримати жінок, які мають дітей до 14 років та жінок віком 45+ в забезпеченні  їх трудових прав;
  • надати жінкам знання та дієві інструменти для захисту їх трудових прав;
  • зібрати історії успіху жінок, які втілили свою мрію, відкрили власний бізнес чи досягли вершин в кар’єрному плані. 

Як прийняти участь в акції #РозкажиСвоюІсторію ? 

Заповнюйте форму за посиланням https://goo.gl/vBx44C. Відповідальна особа зв’яжеться з вами для уточнення інформації, написання статті та її публікації.  При необхідності розповідь може бути анонімною.  Три історії, які наберуть найбільше вподобань отримають цінні призи  від НГО «Сучасна Жінка».   

Контактні дані: 

Фейсбук: www.facebook.com/womanactual

Електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Проект «Я жінка і я хочу працювати» реалізує ГО «Сучасна жінка» в рамках проекту «Академія адвокації для жіночого руху», що впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за підтримки Програми підзвітності Міністерства закордонних справ Нідерландів.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.