GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
"Відрізняйся або помри. Основи дизайну для правозахисників"
  • Written by Центр інформації про права людини
  • 0 comments

Дизайн та візуальне оформлення матеріалів громадських організацій – важлива складова комунікаційної політики. Ви можете витратити роки роботи над текстом, але зробити обкладинку, яка не зацікавить цільову аудиторію. Що робити, аби цього не сталося?

Як дизайн впливає на свідомість людей? Які є приклади успішних та провальних кейсів українських та іноземних організацій? Як обрати хороших дизайнерів та підготувати якісний бриф? Які помилки робить замовник при роботі над проектом? Які візуальні рішення можуть вбити ваш проект?

Про це на Школі ефективних комунікацій розповість Владислав Литвиненко, експерт в галузі брендингу та візуальних комунікацій, засновник і керуючий партнер студії дизайну "PRINTВам!".

Владислав щодня стикається з різноманітними кейсами, що дозволяє йому мислити в "форматі 360 градусів" та рятувати клієнтів від "вбивчих" рішень. Його називають брендинговий "трабл-шутер".

Девіз у житті і в роботі один – "Кажу правду і завжди йду на ризик".

Майстер-клас відбудеться у вівторок, 22 серпня 2017 року, з 19:00 до 21:00. Вітальна кава – о 18:30.

Адреса місця проведення майстер-класу буде повідомлена зареєстрованим учасникам.

Реєстрація за посиланням. Кінцевий термін для заповнення анкети – 20 серпня до 11:00 включно.

Організатори: Центр інформації про права людини за підтримки Нідерландського Гельсінського комітету та Гельсінського фонду з прав людини.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.