GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
ВПО будуть отримувати допомогу за новими правилами
ВПО будуть отримувати допомогу за новими правилами Фото: Google

Зміни стосуються дітей з інвалідністю з числа переселенців, військовослужбовців-ВПО, які беруть безпосередню участь в АТО, та їхніх сімей.

Уряд підвищив до прожиткового мінімуму розмір щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. За даними інтернет-порталу i24.com.ua, наразі це 1312 гривень. З 01.12.2017 - 1373 грн.

Відповідні зміни внесено Постановою КМУ від 04.07.2017 № 453 до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо-перемещеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505).

Документом також передбачено надання права на отримання грошової допомоги військовослужбовцям із числа внутрішньо переміщених осіб, які захищають незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та беруть безпосередню участь в антитерористичній операції та членам їх сімей, незалежно від наявності в них житлового приміщення.

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.