GK News 2 - шаблон joomla Видео
Log in
updated 1:26 PM EET, Feb 4, 2020
У Львові презентують інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри
  • Written by Міжнародний Фонд "Відродження"
  • 0 comments

У п’ятницю, 21 липня, у Львові презентують інформаційну кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри: боротьба за лікування без тортур. Кампанія покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення – це право кожного, повідомляє Міжнародний Фонд "Відродження".

Час: 21 липня, о 10:00

Місце: м.Львів, вул. Кн. Святослава, 5, конференц-зала готелю «Таурус» 

Під час заходу представлять результати документування доступності знеболення у Львівській області. Основні порушення при призначенні знеболення. Озвучать рекомендації щодо вдосконалення системи забезпечення знеболення та надання паліативної допомоги в Львівській області. Також будуть презентовані відео-історії пацієнтів, які зіткнулися з проблемою отримання сильнодіючих знеболювальних препаратів.

З 2013 року в Україні з’явився таблетований морфін і законодавство в сфері обігу сильнодіючих знеболювальних у закладах охорони здоров’я значно лібералізувались. Проте питання забезпечення адекватного знеболення пацієнтів, як права на доступ до життєво-необхідних лікарських засобів та гідне завершення життя, на сьогодні потребує негайного вирішення. Активісти продовжують фіксувати непоодинокі випадки лікування без знеболення, яке можна порівняти з тортурами, адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, хворих піддають нестерпним мукам.

Програма заходу:

9:30 – 10:00 Реєстрація, кава-перерва

10.00 – 12:00 Виступи та презентації щодо стану знеболення

  • Ігор Шпитяк, «Українські правозахисні ініціативи» 
  • Ірина Сергієнко, Секретаріат Уповноваженого Верховної  Ради з прав людини, Департамент Національного Превентивного Механізму.
  • Ксенія Шаповал, Міжанродний фонд «Відродження» 

12:00 – 14:00 Семінар з питань знеболення

  • Людмила Андріїшин, завідувачка виїзним консультативним відділенням Центру паліативної допомоги Івано-Франківської області 

14:00 -14:30 Кава-перерва

До участі у заході запрошені представники Львівської ОДА, керівництво департаменту охорони здоров’я та Департаменту соціального захисту населення. Головні лікарі та керівники соціальних закладів, журналісти.

Кампанію реалізовує програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з «Мережею 100 відсотків життя Рівне», благодійним фондом «Соборність», благодійним фондом допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза», громадською організацією «Українські правові ініціативи».

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.